Ви знаходитесь тут
Головна > Ексклюзив > Перемога над старінням вже не за горами?

Перемога над старінням вже не за горами?

Старіння – незворотній процес, який рано чи пізно наздоганяє кожного. Однак існують засоби, які здатні призупинити старіння: фізичні навантаження, правильне харчування і позитивне мислення лише сприятимуть вашому здоров’ю та покращуватимуть самопочуття.

Однак, наука не стоїть на місці, і щоденно в світі відкривають щось нове, що має намір втамувати людське бажання – знайти пояснення чомусь незвіданому, проте хвилюючому.

Проблема старіння не покидає думки людей, а зупинити цей процес – є однією з найзаповітніших мрій учених з усього світу. Та невже це можливо?

Як повідомляє Газета.ru, російські вчені вже створили засіб проти старіння. Препарат начебто сприяє оновленню тканин і підтримує молодість організму. Інтернет видання інформує, що вчені Алтайського державного університету завершити другу фазу тестування ліків і випробували їх на лабораторних мишах. Результат виявився вдалим, і в планах у алтайців через кілька років протестувати препарат на людях. Згідно зі словами вчених, засіб не буде зачіпати гормональну систему і дозволить органам регенеруватись без допомоги імунної системи. Вже через кілька років, на прилавках аптек можуть з’явитись ліки у вигляді: таблеток, мазей або гелів.

А поки нам залишається чекати на диво-засіб, варто самим зайнятися своїм здоров’ям, використовуючи знайомі нам засоби: спорт і гарний настрій, і ніякі ліки нам вже не будуть потрібні.

Katia
katia@molodi.info
Top