Ви знаходитесь тут
Головна > Життя > Революційна офісна машина, що береже довкілля

Революційна офісна машина, що береже довкілля

Представлено “принтер навпаки”, що переробляє використаний папір з чорнилами на нові аркуші. Компанія Epson розробила пристрій Paper Lab, який допоможе не тільки врятувати дерева, але й суттєво заощадити на купівлі офісного паперу.

Це, фактично, персональна фабрика з переробки офісного паперу, здатна створювати на основі паперових відходів чистий папір форматів А4 і А3. Так, користувач зможе не тільки вибрати розмір паперу, але і задавати його щільність і товщину. Швидкість видачі пристрою при наявності достатньої кількості вихідного матеріалу становить 14 аркушів А4 в хвилину (це приблизно 6 720 листів за робочий день).

Зазвичай в процесі виготовлення паперу використовується багато води – але в Epson удосконалили технологію таким чином, щоб PaperLab не потрібно було підключати до водопроводу. При цьому невелику кількість води все одно доведеться заливати в резервуар, наприклад, як у офісну еспресо-машину.

PaperLab шляхом процесу сухої переробки подрібнює використаний папір, потім за допомогою повітряних вихорів відокремлює чорнило від волокон, і після цього пресує матеріал у чисті аркуші. Подрібнення паперу до волокон також позбавляє необхідності в офісному шредері.

Відомо, що під час створення нових листів використовуються спеціальні реагенти (саме на них, швидше за все, і зароблятиме Epson) – при цьому користувачеві буде доступний вибір з декількох типів хімікатів, що дають різні результати.

Продажі Paper Lab розпочнуться у 2016 році в Японії.

Джерело: hmarochos.kiev.ua

Top