Ви знаходитесь тут
Головна > Життя > Ситуація на столичних дорогах погіршується

Ситуація на столичних дорогах погіршується

В столиці поступово погіршується ситуація на дорогах: крім традиційних місць з ускладненнями, погіршення погодних умов додало і нові проблемні ділянки. Очищення дорожнього покриття залишає бажати кращого на більшості головних магістралях, тож водіям варто неухильно дотримуватись правил зимового кермування – дотримуватись безпечної дистанції та не вимикати передачу при гальмуванні.

З 16:30 в’їзд великогабаритного транспорту до столиці буде заборонено. За інформацією прес-служби КМДА, на київських дорогах працює 253 одиниці снігоприбиральної техніки КК «Київавтодор», у тому числі 81 снігоочисний автомобіль, 96 солерозкидувачів, 54 трактори зі снігоочисним обладнанням, а також інша спеціальна техніка.

Крім того, працює 61 бригада з ручного прибирання, яка обробляє посипальними матеріалами та розчищає від снігу підходи до підземних та надземних пішохідних переходів, зупинок громадського транспорту та тротуарів, які знаходяться на балансі підприємств КК «Київавтодор».

“Переконливо просимо автовласників за можливості відмовитися від поїздок власними авто і під час інтенсивних снігопадів користуватися громадським транспортом”, – зазначають на офіційному Інтернет-порталі КМДА.

Top