Ви знаходитесь тут
Головна > Життя > Скрипін привласнив кошти Громадського телебачення – Кутєпов

Скрипін привласнив кошти Громадського телебачення – Кутєпов

Співзасновники «Громадського телебачення» розповіли у Facebook подробиці конфлікту зі ще одним співзасновником «Громадського ТБ» Романом Скрипіним, повідомляє Media Sapiens.

Юлія Банкова розповіла, що доменне ім’я з’явилося ще до появи «Громадського ТБ», і його зареєстрував Роман Скрипін ще до того, як почав збирати команду. За її словами, вже згодом команда просила колегу передати доменне ім’я організації, але той категорично відмовився.

Богдан Кутєпов прямо звинуватив Романа Скрипіна у виведенні коштів «Громадського ТБ» на власний рахунок за кордоном та привласнення коштів від монетизації відео на YouTube.

Дмитро Гнап назвав суму коштів, яку від Романа Скрипіна вимагають повернути колеги з «Громадського ТБ»: це близько 150 тис. євро на PayPal та $36 тис. на YouTube.

Роман Скрипін нині готує свою відповідь на заяву наглядової ради ГО «Громадське телебачення» та звинувачення колег. MediaSapiens обіцяє оприлюднити його позицію згодом.

Нагадаємо, 19 січня Наглядова рада ГО «Громадське телебачення» заявила, що станом на 15 січня один з членів громадської організації Роман Скрипін не виконав вимог, які були висунуті йому Наглядовою радою і загальними зборами ГО «Громадське телебачення».

Top