Ви знаходитесь тут
Головна > Життя > Тепер кияни можуть швидко сплатити за компослуги онлайн

Тепер кияни можуть швидко сплатити за компослуги онлайн

Сьогодні у столиці презентували оновлений сайт Комунального підприємства «Головний інформаційно-обчислювальний центр», де кожен киянин має можливість у кілька кліків оплатити житлово-комунальні послуги. Про це заявив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв під час презентації оновленого онлайн-ресурсу, яка відбулася в Центрі комунального сервісу у Святошинському районі столиці, повідомляє сайт мерії.

«Ми презентуємо модернізований ресурс із максимальними можливостями дистанційних сервісів. Зокрема, це особистий кабінет споживача, де можна переглянути власні рахунки за житлово-комунальні послуги, сплатити їх, переглянути попередні рахунки», – повідомив він.

Заступник голови КМДА зазначив, що міська влада працює над удосконаленням існуючих послуг для киян, аби вони мали можливість отримати максимальний сервіс, не виходячи з дому та не стоячи в чергах банківських відділень. На сайті КП «ГІОЦ» можна отримати усю необхідну правову інформацію, а також звернутися за онлайн-довідкою, розрахувати субсидію через онлайн-калькулятор, забезпечити оплату послуг та отримувати електронні повідомлення про надходження нових рахунків тощо.

Сайт КП «ГІОЦ» доступний за посиланням: www.gioc.kiev.ua. Оплатити житлово-комунальні послуги онлайн можна в рубриці «Сплатити комунальні послуги онлайн», попередньо зареєструвавшись в «Особистому кабінеті».

Top