Ви знаходитесь тут
Головна > Життя > Єгипет втратив 70% турпотоку після авіакатастрофи

Єгипет втратив 70% турпотоку після авіакатастрофи

Мухаммед Юсеф назвав сильним ударом по туристичній галузі Єгипту рішення Росії припинити польоти у країну. За його словами, Росія посідає перше місце за кількістю туристів, які відвідують Єгипет. Торік вона досягла 3 млн осіб, турпотік із Великобританії склав 1 млн, повідомляє forbes.net.ua.

Загалом із відмовою двох країн Єгипет втратить понад 70% турпотоку. Юсеф заявив про необхідність для країни виходити на нові туристичні ринки.

У п’ятницю директор ФСБ Росії Олександр Бортніков запропонував тимчасово зупинити польоти російської авіації в Єгипет до отримання точної інформації про причини катастрофи літака А321. Цю пропозицію підтримав президент Росії Володимир Путін. Він доручив уряду відпрацювати механізми реалізації цих рекомендацій НАК і забезпечення повернення на батьківщину громадян Росії. Рішення про припинення польотів російських авіакомпаній до Єгипту набуло чинності в п’ятницю ввечері.

Раніше тимчасово зупинили польоти в аеропорт Шарм-ель-Шейха Великобританія, Франція, Нідерланди, Німеччина, Литва й Латвія.

За даними Асоціації туроператорів Росії (АТОР), у Єгипті зараз перебувають від 60 до 70 тис. російських туристів.

Top