Ви знаходитесь тут
Головна > Життя > Із центру столиці приберуть нелегальну пересувну торгівлю

Із центру столиці приберуть нелегальну пересувну торгівлю

У центральній частині Києва почали демонтувати незаконні об’єкти пересувної торгівлі. У зонах, де планують проводити демонтаж, близько 150-200 автомобілів займаються торгівлею. Легальних серед них лише 54.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив директор Департаменту міського благоустрою  та збереження природного середовища КМДА Дмитро Білоцерковець.

“Відповідно до меморандуму між містом та асоціацією пересувної дрібнороздрібної торгівлі відсьогодні починаємо зачистку 0, 1, 2 зон від незаконних автомобілів, які займаються торгівлею (шаурма-авто перш за все, але також кавомашини). Легальними в цих зонах є 54 локації, на які або вже пройшли аукціон-торги, або вони пройдуть найближчими днями (п’ятниця – дата торгів), до проведення останніх торгів усі автомобілі мають виїхати з цих трьох зон”, – йдеться у повідомленні.

Білоцерковець також зазначив, що автомобілі із шаурмою взагалі не могли брати участь в аукціоні на місця в центральних зонах, з огляду на принципову позицію департаменту.

“Поступово і поетапно плануємо наводити порядок у пересувній торгівлі і почнемо з центральних зон. Починаємо зі станції метро Палац Спорту, де, приміром, розташовані 6 шаурма-автомобілів і 4 кавомашини (після торгів легальною буде 1 кавомашина). Так само буде демонтаж на станції метро Арсенальна, біля виходу якої є близько 3-4 шаурма-автомобілів”, – додав очільник департаменту.

Також Білоцерковець розмістив карту локацій законних об’єктів, на які або пройшли торги, або будуть проведені.

Організатором торгів виступає Департамент промисловості та розвитку підприємництва.

Фото: facebook.com/ivan.klipa

Top