Ви знаходитесь тут
Головна > Наука/IT > В Інтернеті з’явився дитячий пошуковик

В Інтернеті з’явився дитячий пошуковик

В інтернеті з’явився пошуковик Kiddle, що відгороджує дітей від дорослого контенту. Він блокує запити, здатні привести на сторінки, які дітям бачити не рекомендується. Крім того, пошуковик сортує сайти у видачі таким чином, щоб дітям було легше знайомитися з новою інформацією, інформує NV.ua.

“Оскільки результати пошуку в Kiddle або вибираються і перевіряються нашими редакторами, або фільтруються безпечним пошуком Google, ви гарантовано отримуєте контент, орієнтований на дітей, – повідомляється на сайті Kiddle. – Якщо в пошуковому запиті присутні погані слова, наш робот автоматично блокує пошук”.

Під “поганими” словами маються на увазі не тільки нецензурні вислови, але і інші запити, які можуть привести дітей на сторінки з контентом, який їм бачити зарано.

Крім того, Kiddle сортує результати, видаючи в першу чергу сайти, орієнтовані на дітей, які містять інформацію, подану простою мовою, яку дитині буде неважко зрозуміти.

Незважаючи на те, що пошукова система використовує безпечний пошук Google, американський IT-гігант його не запускав. Компанія, яка створила Kiddle, наразі невідома. За даними BBC, його створив російський засновник сайту Freaking News.

Top