Ви знаходитесь тут
Головна > Наука/IT > До мережі підключена майже половина населення планети – дослідження

До мережі підключена майже половина населення планети – дослідження

Міжнародний союз електрозв’язку (МСЕ) опублікував результати дослідження, в рамках якого вивчалася доступність сучасних послуг зв’язку. Повідомляється, що в даний час до інтернету підключені 3,2 мільярди чоловік, що складає 43,4% населення земної кулі, пише techno.bigmir.net.

За прогнозами, до кінця поточного року 46% домогосподарств світу будуть мати доступ до Інтернет, тоді як у 2014 році цей показник дорівнював 44%, а п’ять років тому – 30%. У розвинених країнах до мережі підключені 81,3% домашніх господарств, тоді як в країнах, що розвиваються – 34,1%.

За прогнозами, до кінця десятиліття до Інтернету будуть підключені близько 56% світових домогосподарств.

В даний час число контрактів на рухомий стільниковий зв’язок у світі досягло майже 7,1 мільярдів, причому понад 95% населення Землі тепер проживають у зоні охоплення мобільних мереж. Це означає, що у світі ще залишається приблизно 350-ти мільйонів чоловік, яким стільниковий зв’язок недоступний в принципі.

Дослідження показало, що зростання використання інтернету сповільнюється: у глобальному масштабі в 2015 році він склав 6,9% проти 7,4% в 2014 році. Найбільш швидке зростання як і раніше спостерігається в області рухомого широкосмугового зв’язку, а розцінки на відповідні послуги продовжують знижуватися.

Top