Ви знаходитесь тут
Головна > Наука/IT > Протягом 3 років столичні школи суттєво “порозумнішають”

Протягом 3 років столичні школи суттєво “порозумнішають”

Міська цільова програма «Освіта Києва. 2016-2018 рр.», що була ухвалена депутатами Київради 3 березня, передбачає створення єдиного відкритого освітнього електронного середовища м. Києва на основі хмаро-орієнтованих технологій.

«Наше ключове завдання – зробити освітню галузь «розумною», новітньою та інноваційною, щоб вона відповідала сучасним освітнім потребам киян. Для цього ми формуємо на базі всіх навчальних закладів міста єдиний відкритий інформаційно-освітній простір», – пояснила заступник голови Київської міської державної адміністрації Ганна Старостенко, повідомляє офіційний веб-портал Київської міської державної адміністрації.

Зокрема, протягом 3 років, на які розрахована міська цільова програма, столична влада планує забезпечити комп’ютерним обладнанням 511 дитсадків та 39 професійно-технічних училищ, встановити мультимедійне обладнання з планшетами та інтерактивними дошками у 3 000 класів київських шкіл та придбати електронні книги для майже для 25 тисяч учнів 5 класів.

«Надзвичайно важливою також є і фахова підготовка вчителів. Адже вони повинні вільно володіти та користувалися всіма сучасними освітніми технологіями і пристроями на рівні зі своїми учнями.  Тому у програмі розвитку освіти передбачено кошти – майже 2,5 млн грн – на навчання вчителів за програмою Intel, а також забезпечення робочих місць педагогів ноутбуками», – додала Ганна Старостенко.

Крім того, за словами заступника голови КМДА, міська програма з розвитку освіти передбачає формування загальноміського освітнього інформаційного ресурсу на базі електронних бібліотек, навчально-методичних комплексів та інших  цифрових інформаційних ресурсів.

Top