Ви знаходитесь тут
Головна > Наука/IT > Українські емігранти розробили мобільний простір майбутнього

Українські емігранти розробили мобільний простір майбутнього

Емігранти з України розробили новаторський винахід, який пропонує індивідуальний комфорт та комунікацію майбутнього.

eCapsula” – це мобільний простір для роботи та відпочинку у вигляді краплі роси. Розробники “eCapsula” – емігранти з Івано-Франківська та Одеси: Ілля Пашков, Ігор Голубчик, Артем Разводов та Ігор Чошко.

Головна мета винаходу – тимчасово ізолювати людину від зовнішнього світу та дати можливість їй зайнятися тим, чим потрібно та хочеться у цей момент.

За невелику плату кожен охочий може придбати доступ до капсули, а разом з тим і до низки сервісів: безкоштовного Wi-Fi, TV, Game Consol, Bluetooth і Surround sound, провести відеоконференцію і зробити чимало іншого.

“eCapsulа” розрахована на розміщення 4 дорослих, які можуть спокійно попрацювати, а за необхідності розслабитися і просто послухати гарну музику.

ecapsula-interior

Розробка, вважають автори ідеї, має вже у найближчому майбутньому полегшити життя мільйонам людей і стати невід’ємною частиною кожного мегаполісу, аеропорту, студмістечка, торгового центру, громадського парку чи скверу.

ecapsula-interior-1

Для реалізації ідеї команда винахідників розпочала краудфандингову кампанію на платформі Indiegogo. Всього необхідно зібрати 260 тисяч доларів. Наразі зібрано лише близько 700-та доларів.

За матеріалами: VIDIA

 

Top