Ви знаходитесь тут
Головна > Наука/IT > Apple’мобіль може стати реальністю в 2019 році

Apple’мобіль може стати реальністю в 2019 році

Тім Кук прокоментував чутки про розробку Apple власного автомобіля, але не відповів прямо, чи збирається компанія зайнятися його виробництвом.

«Слід очікувати величезних змін, величезних в цій галузі», – цитує Financial Times (FT) його висловлювання на щорічній технологічній конференції в Південній Каліфорнії, організованої виданням The Wall Street Journal, передає РБК.

«Я вважаю, що галузь перебуває в точці переходу до величезних змін, не просто еволюційним змінам», – сказав Кук. Він не відповів на запитання, чи буде Apple створювати власний автомобіль, але дав зрозуміти, що серія технологічних зрушень надає рідкісну можливість для сторонніх компаній увійти в автобізнес.

За словами Кука, програмне забезпечення буде ставати все більш важливим компонентом автомобіля, а автономне водіння набуде в майбутньому величезну роль. На його думку, поява електромобілів становить загрозу для традиційних виробників, оскільки багато важливих технології в цій сфері більше не базуються на концепції двигуна внутрішнього згоряння.

FT нагадує, що, за відомостями тих, хто знайомий з філософією компанії, Apple збирає команду автомобільних експертів і розглядає питання, які заходи може вжити, щоб стати автовиробником.

В даний час, підкреслив Кук, головним завданням Apple є завоювання прихильності автолюбителів, щоб переконати їх використовувати систему CarPlay, яка дозволяє підключити iPhone в якості інформаційного, комунікаційного та розважального пристрою автомобіля.

Глава Apple зазначив, що власні мультимедійні системи автовиробників поки що не вражають автолюбителів, що дає великі можливості технологічним компаніям для проникнення на цей ринок.

Джерела The Wall Street Journal в Apple в кінці вересня розповіли, що компанія планує запустити у виробництво власний електромобіль до 2019 року. Проект з його створення носить кодове ім’я «Титан».

Top