Ви знаходитесь тут
Головна > Наука/IT > Google може зламувати та стежити за Android-пристроями

Google може зламувати та стежити за Android-пристроями

За рішенням суду Google може віддалено отримати доступ до пристроїв під управлінням старих версій операційної системи Android. Про це повідомляє The Next Web з посиланням на документ, підготовлений для прокуратури Нью-Йорку.

Отримавши відповідний дозвіл суду, спецслужби можуть вимагати від компанії скинути паролі на смартфоні або планшеті конкретного користувача.

“Цей процес може бути здійснений Google дистанційно, що дозволяє судовим експертам переглядати контент на пристрої”, – йдеться в документі.

За даними самої компанії, старі версії операційної системи (крім Android 5.0) встановлені на 74,1% пристроїв. Таким чином, більше половини користувачів схильні до подібної уразливості.

Нові версії ОС – Android 5.0 і вище – не підпадають під це правило, так як на них використовується повне шифрування диску, тобто внутрішньої пам’яті. Але за замовчуванням ця функція відключена для більшості пристроїв. Включити шифрування можна в налаштуваннях смартфона. При цьому робота з файлами може дещо сповільнитися.

Для порівняння, Apple не може прочитати вміст смартфонів своїх користувачів, у яких стоїть iOS 8 і вище, так як опція шифрування диску включена за замовчуванням.

Top