Ви знаходитесь тут
Головна > Спорт > Вісім років без футболу для Блаттера та Платіні

Вісім років без футболу для Блаттера та Платіні

Президент Міжнародної федерації футбольних асоціацій (ФІФА) Йозеф Блаттер і глава Союзу європейських футбольних асоціацій (УЄФА) Мішель Платіні відсторонені від діяльності, пов’язаної з футболом, на вісім років, повідомляє прес-служба ФІФА. 

“Арбітражна палата комітету з етики ФІФА заборонила Блаттеру та Платіні строком на вісім років будь-яку діяльність, пов’язану з футболом на національному та міжнародному рівнях. Заборона набуває чинності негайно”, – говориться в заяві..

Крім заборони Зепп Блаттер був оштрафований на 50 тисяч швейцарських франків, а Платіні – на 80 тисяч.

Блаттер має намір оскаржити рішення комітету з етики ФІФА, про це він сказав на прес-конференції, повідомляє “Укрінформ”.

“Я говорив зі своїм юристом… Ми йдемо до апеляційної комісії і трибуналу й апелюватимемо до швейцарських законів, оскільки я громадянин Швейцарії, і за швейцарськими законами усунення на 8 років може бути пов’язане з чимось дуже серйозним”, – сказав Блаттер.

На його думку, ситуація, пов’язана з виплатою 2 мільйонів швейцарських франків, може розглядатися як адміністративна або фінансова процедура і не має нічого спільного з етикою.

Нагадаємо, Йозеф Блаттер був звинувачений у дійсненні незаконного платежу в 2 мільйони швейцарських франків з коштів ФІФА на рахунок Платіні в 2011 році. Блаттер і Платіні виправдовували цю фінансову операцію платою за послуги, які Платіні нібито надав ФІФА.

Top