Ви знаходитесь тут
Головна > Спорт > Гонка Націй в Пирогові зібрала близько тисячі екстремалів

Гонка Націй в Пирогові зібрала близько тисячі екстремалів

Більше тисячі відчайдушних спортсменів і прихильників екстремальних змагань випробували свої сили у вражаючих змаганнях з перешкодами, що відбулись на території мототреку Пирогово цієї суботи. Два різних за дистанцією забіги – ЗАБІГ СИЛИ (5 км +) та ЗАБІГ ВОЛІ (13 км +) – підкоряли справжні фанати екстремального спорту та нестандартних розваг.

Цього разу нас відвідав зірковий ведучий Сніданку з 1+1 Анатолій Анатоліч, який біг у командному забігові разом з DOG Grand crossfit. «Це було вражаюче! Я 4 рази робив по 30 бурпі. На рукоході і в кінці – коли треба було робити перельоти через дерев’яну стіну. Зірвався на останньому етапі перешкоди, схожої на тренажер для скелелазання. І чесно кажучи, не очікував, що доведеться плисти через канал. Одного разу мені здалося, що я заблукав, коли біг через болото, а так все круто, наступного року повторю!» – коментує свою участь Анатолій Анатоліч. Підкоряти трасу вийшов навіть спортсмен зі зламаною ногою! І дістався фінішу! Феєричний апофеоз сили людського духу!

Було все: круті схили, непередбачувані перешкоди, виснажливий біг, неймовірний азарт і шаленство учасників! Всі мали змогу випробувати себе на міць, перевірити вправність, силу та кмітливість, побороти страх висоти, глибини і заодно вивалятись з ніг до голови в багнюці. На фініш учасники прибували стомлені, але щасливі. Адже всі фінішували, ніхто не здався і не зійшов з дистанції.

На гонці в Пирогово відбулось 8 стартів: 4 старти в рамках ЗАБІГУ СИЛИ (ELITE, 2 забіги STANDARD, TEAM) і такі ж 4 старти в рамках ЗАБІГУ ВОЛІ.

Кращий результат серед хлопців на дистанції ЗАБІГ ВОЛІ у категорії ELITE показав Хадико Олександр. «Траса була надзвичайно складною, виснажували підйоми в гору. Але цього разу я просто мусив прийти першим і перекреслити свою невдачу в Буковелі! І я зробив це!»– коментує Олександр.

Серед дівчат перемогу здобула Рибак Сніжана. «Ще один експеримент у моєму житті! ЗАБІГ ВОЛІ – це 13 км бігу по пересічній місцевості, на якій знаходиться 25 складних перешкод. Це дійсно забіг на виживання! Сказати, що було дуже важко – нічого не сказати. Це потрібно прожити самому. Канати, скелі, вогонь, болото, вода, кільця, шини, рукохід, колючка, колоди, кулі, “нереальна” гірська місцевість об’єдналися в справжнісінький екстрим» – ділиться враженнями Сніжана.

Козачок Дмитро з невеликим відривом виборов друге місце серед хлопців, третє дісталось Карчкову Іллі. Другою серед дівчат фінішувала Коваленко Інна. І закрила трійцю лідерів Донченко Ольга.

У командному забігові перемогу здобула команда Plast Crew.

ЗАБІГ СИЛИ (5 км+, 15 перешкод+) підкорився:

Чоловіки: 1 місце – Петрук Андрій; 2 місце – Хуртик Дмитро; 3 місце – Козачок Дмитро. Дівчата: 1 місце – Пірман Наталя, 2 місце – Сербенюк Катерина і 3 місце – Козачок Валентина. У командному забігові перемога дісталась 1Х1.

Лідерів традиційно нагороджено кубками «ГОНКИ НАЦІЇ». Також вони матимуть змогу безкоштовно приймати участь в наступних забігах. Всі, без виключення, фінішери отримали медаль та футболки.

Нагадаємо, що наступний забіг від ГОНКИ НАЦІЇ відбудеться 28 травня в м. Харкові. Зареєструватись ви можете на офіційному сайті проекту racenation.com.ua

Top