Ви знаходитесь тут
Головна > Події > Гонка Націй штурмуватиме Харків вже у травні!

Гонка Націй штурмуватиме Харків вже у травні!

28 травня в м. Харкові на території Журавлівського гідропарку відбудеться ЗАБІГ СИЛИ від організатора забігів з перешкодами ГОНКА НАЦІЇ. Очікується 600 учасників, та близько 5000 глядачів. Цього разу в рамках змагання  заплановано проведення ЗАБІГУ СИЛИ.  

Ви можете спробувати свої сили у індивідуальних забігах або у командній грі. Можете спробувати бігти з найшвидшими, а можете просто перевірити себе на міцність.

ЗАБІГ СИЛИ (мінімальна відстань – 5+ км, 15+ перешкод) – непростий шлях у трійці наших забігів. Каверзний спринт сподобається як початківцям, так і досвідченим спортсменам, адже перешкоди вдосконалено! Вас чекають нові випробування.
Варіанти участі – ELITE, STANDARD, TEAM.

Забіг «STANDART» – приймають участь всі бажаючі, які досягли 18 років та за станом фізичної підготовки, здоров’я здатні подолати відстань.

Забіг «TEAM» – кількість учасників в команді – 5 осіб. Результат зараховується тільки по останньому фінішуючому учаснику команди!

Забіг «ELITE» – приймають участь найбільш підготовленні, як фізично, так і за станом здоров’я, чоловіки та жінки. Переможці /1-3 місце/  отримують безкоштовну участь в наступних забігах.

Згідно Правил Європейської асоціації забігів з перешкодами /OCRA Europe/, переможці мають можливість прийняти участь у чемпіонаті Європи з забігів з перешкодами /12.06.2016 – Нідерланди/.

Для учасників АТО – діє пільгова форма реєстрації – знижка 100%, кількість  обмежена – 40 осіб.

Слідкуйте за графіком наших тренувань на офіційному сайті ГОНКИ НАЦІЇ  racenation.com.ua.

Чому саме наші забіги з перешкодами? Чому саме зараз? Тому, що саме сьогодні надзвичайно актуальна тема самовдосконалення! В Україні  набирає обертів рух за здоровий і  активний спосіб життя. Це створило грунт для розвитку нової генерації людей : активних, здорових, успішних, цілеспрямованих, сміливих. Ми орієнтовані саме на цю категорію людей. Вони сповідують  передові  світові тенденції здорового способу життя і  культивують їх серед свого оточення, вони люблять спорт і азарт змагань, вони прагнуть бути переможцями по життю. Ми даємо їм простір і  можливість проявити себе в  екстремальних змаганнях, мобілізувати внутрішні резерви на трасі і  вийти з цим зарядом на боротьбу  із реальним життям. Це чудова альтернатива заняттям в  спортзалі, бо вона дозволяє проявити себе в  диких первісних умовах, включити забуті інстинкти, які повертають справжній, а  не бутафорний, смак до життя. Саме тому наш девіз: «Пишайся собою»! Ми змусимо Вас відірватись від дивану, вийти на важкопрохідні дороги, кинутись в прірву пригод, проекзаменувати Вашу витривалість і наповнити життя адреналіном змагань та досягнень! Саме наші забіги з перешкодами — це найкращий спосіб перевірити Вашу твердість, наполегливість та швидкість прийняття рішень!

Зареєструватися для участі в Забігу СИЛИ у Харкові  та отримати детальну інформацію про графік тренувань Ви можете на офіційному сайті проекту racenation.com.ua, а також на нашій сторінці в facebook  https://www.facebook.com/racenation.com.ua/?fref=ts

Реєструйтеся, готуйтеся і на СТАРТ!

Top