Ви знаходитесь тут
Головна > Спорт > Київське “Динамо” тріумфально обігрує “Порту”

Київське “Динамо” тріумфально обігрує “Порту”

У рамках п’ятого туру групового етапу Ліги чемпіонів столична команда в гостях впевнено переграла португальських опонентів з рахунком 2:0 і зробила важливий крок до виходу в плей-офф престижного турніру.

На 35-й хвилині арбітр матчу призначив пенальті у ворота “Порту” за фол проти Рибалки на лінії штрафної. Андрій Ярмоленко легко реалізував удар з 11-ти метрів, пробивши по центру, та відкрив рахунок у грі.

На 64-й хвилині “біло-сині” подвоїли свою перевагу, коли Дерліс Гонсалес змусив помилитися воротаря суперників Ікера Касільяса, від рук якого м’яч прошмигнув у ворота господарів.

Гравці “Порту” робили спроби відігратися, але матч закінчився перемогою “Динамо” – 0:2.

Після п’яти матчів у групі лідирують “Порту” та “Челсі”, у яких по 10 очок. На третьому місці “Динамо” з 8-ма очками. Тель-авівський “Маккабі” з нульовим показником замикає четвірку.

В останньому турі групового етапу Ліги чемпіонів “Динамо” в Києві прийме “Маккабі”, а “Челсі” в Лондоні зіграє проти “Порту”. Матчі відбудуться 9-го грудня.