Ви знаходитесь тут
Головна > Події > Скоро стартують змагання з міні-футболу в Дніпропетровську

Скоро стартують змагання з міні-футболу в Дніпропетровську

Дніпропетровська обласна громадська організація “Спортивний клуб “Престиж” запрошує взяти участь у змаганнях з міні-футболу аматорські команди міста Дніпропетровська та області.

Ігри проводитимуться у спортивній залі школи №53 (ж/м Тополя-2, вул Тополина, 35). У двох вікових категоріях: 14-15; 16-17 років.

Як повідомляють організатори, переможці міських змагань ДЮФЛ “Престиж” мають можливість брати участь у всеукраїнських та міжнародних змаганнях. Реалізація змагань проходить за підтримки Дніпропетровської міської ради.

Участь для команд – безкоштовно.

Під час проведення змагань у дитячо-юнацькій футбольній лізі «Престиж» виступатимуть з показовими номерами дівчата “Show-models” з офіційної групи підтримки ФК “Дніпро” (керівник Катерина Переверзєва). Показові виступи дівчат принесуть неповторну атмосферу, як для хлопців-учасників змагань, так і для вболівальників, які прийдуть підтримати своїх друзів.

Для того щоб взяти участь у змаганнях потрібно зібрати футбольну команду згідно віковим вимогам і подати заявку на участь у змаганнях.

Кількість гравців в команді має становити: 8-12 осіб.

Заявки від футбольних команд приймаються до 9 лютого +2016 року.

Детальна інформація знаходиться в групі у ВК.

Довідки за телефоном: (096) 640 – 14 – 55; (095) 773 – 00 – 92.

Top