Ви знаходитесь тут
Головна > Ексклюзив > Стартували тренування до зимової гонки Race Nation

Стартували тренування до зимової гонки Race Nation

16 січня 2016 року в  Києві пройшов перший етап підготовки до екстремального забігу SNOW RACE, запланованого на 27 лютого, Буковель.  RACE NATION традиційно організовує серію масштабних тренувань для учасників гонки. Мета – всебічна підготовка людей, яка проходить під керівництвом професійних тренерів та включає біг по засніженим  трекам, фізичні вправи різної складності.

Спортивний захід отримав широкий резонанс і зібрав близько ста відвідувачів. Місце проведення – Голосіївський парк – вибране невипадково. Учасники тренування мали змогу випробувати себе на витривалість в умовах, максимально наближених до екстремального середовища дикої природи. Основне навантаження – трейловий біг в  засніженому лісі по пересіченій місцевості. Додатково  – подолання підйомів та силові вправи.

Тренування проводилось у  двох напрямках – для «молодшої» і «старшої» груп. Відмінність у  довжині дистанції та рівні навантажень. Молодша група долала маршрут довжиною 6 км, набір висоти 140 м, 3 комплекси силових вправ. Старша група, відповідно, 10 км, 300 м підйому та 5 підходів  до силових вправ.

«Перший етап тренувань пройшов навіть краще, ніж ми очікували. Не дивлячись на мороз, зібралось близько 100 чоловік. Все пройшло динамічно і на позитиві. Більше всього порадувала погода – справжній сніговий екстрим, але це тільки додало ентузіазму та азарту всім присутнім» – коментує подію організатор проекту Юрій Подлєсний.

Тренування пройшло на хвилі піднесення та позитивних емоцій серед  тих, хто приймав участь. Ось якими враженнями ділиться незмінний учасник забігів «ГОНКИ НАЦІЇ» Рінат Серенко, PLAY OTSD CREW: «Взагалі, сказати, що я у захваті – не сказати нічого. Щоб збагнути всю глибину, пережити відчуття, усвідомити масштаб – треба бути там. На наших очах народжується абсолютно нове суспільство. Суспільство сильних, здорових, загартованих випробуваннями людей, що не бояться челленджу та здатні змінити на краще не тільки власне життя, але й життя всієї України.Я дуже вдячний організаторам Гонки Нації за те, що почули поклик, не побоялися складнощів та старанно працюють над вдосконаленням кожного івенту. Друзі, ви робите надзвичайне! Побувавши лише раз на Race Nation – усвідомлюєш хто ти є, на що здатен, розумієш, що маєш значно більший потенціал аніж гадав раніше. А ще, знаходиш нових друзів – однодумців, які мотивують тебе, а ти – їх!»

Починаючи з 16 січня тренування організовуватимуться  щотижня. Деталі  про час та місце збору  на офіційному сайті проекту http://racenation.com.ua .

Фотозвіт першого етапу тренувань за посиланням https://www.facebook.com/media/set/?set=a.572048399609525.1073741835.435801936567506&type=3

Часу залишилось зовсім мало, приєднуйтеся  до SNOW RACE!  Не шукайте компромісів із собою, просто зробіть це!

Top