Ви знаходитесь тут
Головна > Спорт > Шевченко та компанія очолять збірну України з футболу вже 15 липня?

Шевченко та компанія очолять збірну України з футболу вже 15 липня?

Новим головним тренером збірної України вже на цьому тижні стане Андрій Шевченко. У п’ятницю, 15 липня, в Будинку футболу відбудеться черговий виконком ФФУ, на якому озвучать ім’я наставника національної збірної України.

За інформацією з джерел, наближених до ФФУ, майже напевно їм стане Андрій Шевченко. Якщо бути більш конкретним в цифрах, то шанс призначення Шевченка становить 99%, а залишився 1% – запас на випадок надзвичайної ситуації. Незважаючи на нібито «конкуренцію» за цей пост між Шевченком і Мироном Маркевичем, вибір на користь молодого фахівця, який працював помічником Михайла Фоменка в збірній, був зроблений вже давно. До того ж сам Мирон Богданович, який нині надзвичайно активний в ЗМІ, не раз говорив про необхідність дати Шевченко шанс.

Що стосується умов контракту, то президент ФФУ Андрій Павелко (який, до слова, є кумом потенційно новому тренеру збірної) раніше заявляв про контракт на два роки з можливістю пролонгації угоди на аналогічний термін. Сам же Андрій Шевченко, який був частиною тренерського штабу збірної України на Євро-2016, після провалу команди на континентальному форумі зі ЗМІ не спілкувався.

В той же час, ЗМІ повідомляють і про помічників, які допомагатимуть Шевченку. Так, мова йде про екс-помічника Сергія Реброва в Динамо Рауля Ріанчо, якого буде призначено на посаду асистента головного тренера, а екс-тренер Дніпра Педро Харо відповідатиме за підготовку голкіперів, повідомляє портал matchday.ua. А Gazzetta dello Sport впевнена, що Мауро Тассотті також стане асистентом Андрія Шевченка. Сьогодні офіційний сайт Мілана повідомив, що Тассотті залишає клуб після 36 років роботи в якості гравця, наставника молодіжної команди і помічника головного тренера.

Офіційно виконком стартує в п’ятницю, 15 липня, о 14:00, а брифінг для ЗМІ за підсумками засідання призначено на 16:00.

За повідомленням Sport Arena

Top