Ви знаходитесь тут
Головна > Події > Snow race – виклик для найсміливіших

Snow race – виклик для найсміливіших

27 лютого 2016 року в с. Поляниця, гірськолижний курорт «Буковель», відбудеться зимовий забіг з перешкодами SNOW RACE. Організатор заходу – унікальний на території України проект «ГОНКА НАЦІЇ». Учасникам доведеться долати засніжену трасу, боротись зі складними перешкодами, а також протистояти суворим погодними умовам.

В рамках SNOW RACE учасники підкорюватимуть відстань 7+ км та більше ніж 15 перешкод.

Змагання проходять у трьох категоріях: ELITE, STANDARD та TEAM. Забіг ELITE розрахований на найбільш витривалих та підготовлених учасників. Мета — дістатися фінішу першим. Лідери забігу отримають грошові призи, та можливість прийняти участь у наступних змаганнях безкоштовно. Категорія SТANDARD підійде кожному, хто хоче випробувати свої сили та витривалість. Участь у ньому можуть прийняти всі охочі. Ціль – подолати дистанцію та фінішувати. TEAM для прихильників  командних забігів. Фініш зараховується за останнім учасником команди. Найшвидша команда отримує приз.

Починаючи з 16 січня 2016 року, ГОНКА НАЦІЇ щотижня організовує серію професійних тренувань для всіх зареєстрованих учасників забігу. Мета – підготовка до екстремальних умов сніжної гонки в Буковелі. Кожне нове тренування матиме новий рівень навантаження. Ми йдемо від малого до великого. Вас чекають максимально наближені до гірських умов треки, фізичні вправи, професійні тренери.

Зареєструватися для участі в SNOW RACE та отримати детальну інформацію ви зможете на офіційному сайті проекту http://racenation.com.ua, а також на нашій сторінці в facebook  https://www.facebook.com/racenation.com.ua/?fref=ts

«ГОНКА НАЦІЇ»: ПИШАЙСЯ СОБОЮ!

Довідка:

«Гонка Нації» – це унікальний проект, аналогів якому в Україні ще не було. Участь у змаганнях назавжди змінить ваше життя. Це справжнє випробування на фізичну витривалість та волю.

Змагання складаються з трьох етапів: «Забіг Сили» (5+ км. – 15 перешкод), «Забіг Волі» (13+ км. – 20 перешкод), «Забіг Духу» (21+ км. – 25 перешкод).

Для забігів створюють спеціальні траси, залучаючи професійних спортсменів та керівників елітних спецпідрозділів ЗСУ, СБУ та МВС. Учасники мають пройти крізь воду, вогонь та безліч складних перешкод на шляху до фінішу.

Цей формат вже давно здобув багато прихильників у всьому світі. Подібні змагання проводять у США (SPARTAN RACE, TOUGH MUDDER, SUPER HERO, MUD RUN, THE COLOR RUN) та Австралії (TRU GRIT).

Близько 1000 спортсменів зі всієї України беруть участь у видовищних забігах на кожному етапі.

Сайт проекту www.racenation.com.ua.    Пошта: pr@racenation.com.ua

Top