Ви знаходитесь тут
Головна > Важливо > В Києві запустили сервіс онлайн-замовлення таксі Hopin

В Києві запустили сервіс онлайн-замовлення таксі Hopin

В місті Києві розпочав свою діяльність сервіс із замовлення таксі онлайн через додаток Hopin Taxi для смартфонів та планшетів. 

Перевагами додатку є те, що за його допомогою можна не лише обрати тип автомобіля та швидко замовити найближчу до Вас вільну машину, але й навіть обрати водія з найкращим рейтингом та спостерігати за тим, як до Вас їде замовлене авто.

Вкрай корисним бонусом є також подарунок у сумі 80 грн, що дарує сервіс тим, хто завантажить додаток через офіційні посилання найближчим часом.

Завантажити для iPhone

Завантажити для Android

Завантажити для Winphone

Завантажити для BlackBerry

Цікаво, що вже в рамках сервісу працюють 400 водіїв з відповідними авто, а адміністрація сервісу вже зараз запрошують водіїв з власним авто до співпраці. При чому, наразі умови більш ніж суперові – до жовтня 2016 року вони не сплачуватимуть комісію адміністрації Hopin Taxi.

Окремо, додаток розрахований і на корпоративних клієнтів, де можна оплачувати поїздки за рахунком, відслідковувати маршрути поїздок співробітників тощо.

Як зазначають представники розробки в Україні, додаток створено 2012 року для полегшення пошуку, замовлення та подорожей на таксі, спочатку у Словаччині, а згодом – і за її межами. Завдяки користувачам, які полюбили швидкі, зручні та економні поїздки, за 4 роки проект виріс від 100 замовлень на місяць, до 1500 замовлень на день. Зараз сервіс працює у Братиславі, Празі, Любляні, Кошице та Остраві, а з червня 2016 року й в Києві.

Крім того, від сьогодні в Україні запрацювала служба таксі Uber.

Top