Ви знаходитесь тут
Головна > ТОП > В Києві пробігли 5 кілометрів за Литву

В Києві пробігли 5 кілометрів за Литву

5 червня 2016 року вдруге в Україні відбувся символічний пробіг дружби з литовським народом “5 кілометрів за Литву!”. В чергове він пройшов на Трухановому острові в столиці.

Загалом, майже 100 учасників, які реєструвались через Інтернет та безпосередньо на місці пробігу, натхненно долали дистанцію не з духом суперництва, а з почуттями дружби та порозуміннями між українським та литовським народами.

Суть проекту полягає в подоланні дистанції в 5 кілометрів в один день по всьому світу представниками литовської діаспори та всіма, хто вважає себе другом Литви. Цього року акція відбувалась в більш ніж 25 країнах світу на всіх континентах! Першими сьогодні 5 кілометрів подолали в Новій Зеландії, а останніми долають її цього року в цей час на Західному узбережжі США, в місті Портленд.

В Україні цього року найшвидший учасник подолав дистанцію за 13 “з хвостиком” хвилин, а називати інші ми не будемо, оскільки “5 км за Литву!” це не змагання, а міжнародний культурно-оздоровчий проект.

“З великим ентузіазмом та впевненістю в дружбі між Литвою та Україною, ми вдруге долучились до команди організаторів цього масштабного світового проекту!”, – ділиться враженнями голова ГО “Сучасний Світ Молоді” Владислав Шелоков.

Організаторами щорічної акції виступають молодь Київського товариства литовської культури ім. Майроніса, Посольство Литовської Республіки в Україні, а партнерами – громадська організація “Сучасний Світ Молоді”, Патентне бюро «Др. Еміл Бенатов та Партнери». Цього року учасників пригощав партнер ТОВ «Шакотіс-Україна», а організаційно допомагали ГО “Труханів острів”.

 

 

Top