Ви знаходитесь тут
Головна > ТОП > Двох копів з Одеси спіймали на хабарі

Двох копів з Одеси спіймали на хабарі

Патрульних затримали на гарячому під час спільної антикорупційної операції патрульної поліції Одеси та Управління внутрішньої безпеки, повідомляє офіційний акаунт Національної поліції у Фейсбук.

Відповідно до повідомлення, нещодавно відділ моніторингу Управління патрульної поліції в місті Одеса отримав інформацію: двоє інспекторів вимагали гроші в громадян. Патрульна поліція передала цей сигнал Управлінню внутрішньої безпеки. Ухвалили спільне рішення — взяти цей інцидент на відпрацювання та затримати винних у вимаганні неправомірної винагороди.

Вдень 13 червня до Управління внутрішньої безпеки звернувся водій BMW. Чоловік поскаржився: патрульні зупинили його на Балківській вулиці та відібрали реєстраційний талон на автомобіль. “Вони сказали: я маю заплатити гроші, якщо хочу повернути собі документ”, — розповів громадянин.

Обох патрульних оперативно затримали в момент отримання коштів. Це відбувалось на вулиці Гайдара, близько 20-ї години, в ході спільної операції співробітників Управління патрульної поліції Одеси та Управління внутрішньої безпеки.

Інспектори намагались втекти на службовому Toyota Prius. Їх заблокували двома автомобілями Управління внутрішньої безпеки. Один із вимагачів кинувся тікати, проте його швидко наздогнали та затримали.

Зараз затриманих передають слідчому відділку Прокуратури для подальшої роботи.

Патрульна поліція постійно працює над тим, щоб ефективно охороняти безпеку українських громадян! Ми не допустимо корупції та інших зловживань в наших рядах!

Top