Ви знаходитесь тут
Головна > ТОП > Львівські патрульні влаштували бійку в нічному клубі

Львівські патрульні влаштували бійку в нічному клубі

Сьогодні вночі в розважальному закладі «Метро» у Львові сталася бійка за участю п’яти патрульних з відвідувачами та охороною закладу. Про це повідомили джерела місцевого видання у правоохоронних органах.

За їхніми словами, патрульні були не на службі, поводилися не зовсім адекватно, як у стані алкогольного сп’яніння, дебоширили. У них зав’язався конфлікт з охороною закладу, після чого патрульні почали розмахувати «ксівами». Охорона викликала працівників ДСО, які забрали патрульних у райвідділ міліції. Але туди приїхало керівництво поліції і намагалося зам’яти інцидент.

У коментарі «Вголосу» речник патрульної поліції міста Львова Катерина Рибій підтвердила, що конфлікт справді виник за участю патрульних, які були не на службі. «Зараз з’ясовують усі обставини. Стався конфлікт, тепер з’ясовують, що, як відбувалося, за яких умов тощо», – наголосила Катерина Рибій.

За даними «Вголосу», керівник поліції Юрій Зозуля наразі приймає рішення щодо відповідальності поліцейських. Не виключено, що вони будуть звільнені.

Джерело: «Вголос»

Top