Ви знаходитесь тут
Головна > ТОП > Президента просять надати відстрочку від призову для усіх студентів стаціонару

Президента просять надати відстрочку від призову для усіх студентів стаціонару

На сайті електронних петицій Президенту України з’явилось звернення “Щодо відстрочки від призову для усіх студентів денної форми навчання“.

Ініціатором є студент НТУУ “Київський політехнічний інститут” Олександр Рак, який просить керівника держави захистити права студентів та внести відповідні зміни до законодавства, що дозволить студентам денної форми навчання отримати відстрочку в проходженні служби за призовом в армії.

“Справа у тому, що зараз за Законом відстрочка дається лише один раз на час навчання, тобто одного разу відраховані студенти втрачають право на відстрочку. І під час призову це дає право військкоматам вручати повістки студентам, що втратили відстрочку, та насильно забивати їх у військкомати навіть не гребуючи порушеннями процедур, законодавства та навіть Конституції України – Основного Закону України”, – говориться в петиції.

Крім того, в петиції зазначається, що “працівники військкоматів здебільшого навідуються до гуртожитків, де такі студенти компактно проживають та “допомагають” “виконати план” по призову”.

Наразі залишився 91 день для збору майже 24 500 підписів.

Top