Ви знаходитесь тут
Головна > Гламур > SunSay продовжить виступати в РФ – у нього там “величезна аудиторія”

SunSay продовжить виступати в РФ – у нього там “величезна аудиторія”

Вчора в ефірі радіо «Аристократи» лідер гурту SunSay Андрій Запорожець відповів на “незручні” запитання ведучого і чесно розповів не тільки про свої концерти в Криму, але і про гастролі по РФ.

Зокрема, про свій виступ в Севастополі він висловився наступним чином: “Концерт був в маленькому барі дуже близькою моєї подруги. Виступ не рекламували, це був дуже маленький концерт”.

Також артист з теплотою згадав про поїздку в Балаклаву і запевнив, що ніякого негативу не відчув. Андрій зазначив, що не проти заспівати в Донецьку. “Чи міг би я виступити в Донецьку? Теоретично – так. Але я знаю, як зараз до цього поставляться. Це буде дуже складно”, – вважає SunSay.

“У мене величезна аудиторія в Росії. Мене там люблять і чекають. Ця аудиторія довго формувалася – ще задовго до сумних подій. Для мене не має значення – концерт у Львові, або в Москві. Я не ділю свою аудиторію. Люди, які засуджують мене – це, напевно, не моя аудиторія. Але я можу їх зрозуміти”, – запевнив артист.

Також він пояснив, що у нього “міцний зв’язок” з Росією, адже більшість музикантів його групи – росіяни, та й композиції він записує на студії в Санкт-Петербурзі. “Я не виправдовуюсь, але я буду продовжувати виступати в Росії”, – зазначив співак.

SunSay не очікував такого ажіотажу навколо проведення українського відбору «Євробачення-2016» і скандалу, пов’язаного з його номером, після чого зрозумів, що бути “героєм для всіх і загальним улюбленцем” у нього вже не вийде.

Варто зазначити, що раніше організатори Національного відбору прокоментували всі претензії до SunSay та розставили крапки над “і” в цьому питанні. Представники телеканалів СТБ і UA: Перший відзначили: “У нас немає сумнівів у тому, що пісня “SunSay” відповідає правилам конкурсу “Євробачення”. Офіційний реліз “Love Manifest” відбувся 30 вересня 2015 року. Разові виконання першого варіанта пісні, зняті глядачами на мобільний телефон, не є комерційною публікацією або повноцінною публічною презентацією композиції. Отже, не є порушенням правил.

 

Джерело: ink.inforesist.org

Top