Ви знаходитесь тут
Головна > Без категорії > «ПриватБанк» запускає маркетплейс «ПриватМаркет»

«ПриватБанк» запускає маркетплейс «ПриватМаркет»

«ПриватБанк» сьогодні офіційно представив проект, над яким у ньому давно працюють – онлайн-майданчик для пошуку покупців і постачальників «ПриватМаркет».

Спочатку «ПриватМаркет» планувався як агрегатор пропозицій інтернет-магазинів і повинен був стартувати ще в минулому році, але в банку вирішили переробити сервіс. Його бізнесова частина запускається сьогодні, а споживчі сервіси планують запустити в березні цього року, повідомляє AIN.UA.

На «ПриватМаркет» продавці зможуть розміщувати інформацію про компанію, товари, послуги, шукати покупців серед клієнтів банку, а також брати участь у тендерах. Для покупців навесні обіцяють запустити агрегатор товарів, які доступні в кредит (і які можна буде купити прямо на сторінці сервісу). Поки що приватні особи можуть використовувати сервіс лише як довідник компаній.

Щоб підключитися до майданчику, у підприємства повинен бути рахунок в «ПриватБанку», а приватні особи можуть підключатися через «Приват24».

Компаніям пропонується також проводити на майданчику тендери, подавати заявки на участь в тендерах. Причому «ПриватМаркет» інтегрований з ProZorro, так що мова йде в тому числі і про державні тендери.

ПриватМаркет

З березня компанії також зможуть розміщувати на «ПриватМаркет» товари і послуги для приватних осіб. Звичайні покупці зможуть купувати товари в кредит: банк виділить близько 1 мільярда гривень кредитних лімітів на покупку тільки в «ПриватМаркеті».

Учасники онлайн-майданчику зможуть рекламуватися безкоштовно в «Приват24», в мобільних додатках банку, а також на плазмових екранах у відділеннях.

На сайті також будуть збиратися відгуки про компанії. Уточнювати інформацію про роботу системи можна за електронною адресою: info@privatmarket.ua.

Top