Ви знаходитесь тут
Головна > ВНЗ > Відверта фотосесія сколихнула історичні стіни ЧНУ

Відверта фотосесія сколихнула історичні стіни ЧНУ

В мережі з’явилась відверта фотосесія, на світлинах якої оголена дівчина позує у приміщенні, схожому на одну з аудиторій Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Про це повідомила низка видань регіону, з посиланням на першоджерело – видання “Молодий Буковинець”. Щоправда, там вже новину прибрали, проте інформація набула швидкого розповсюдження у національних ЗМІ. На оприлюднених фото модель позує на партах в аудиторії, на столі біля кафедри, а також поблизу вікна, з якого видніється сусідній корпус навчального закладу. Дехто з користувачів навіть назвав точне місце, де саме зроблені фото – філологічний факультет, аудиторія №67.

Інцидент прокоментували і в університеті.

– Я вважаю, що, насамперед, повинне бути першоджерело, а його немає, – говорить проректор з навчально-виховної роботи Тамара Марусик. – Наш університет належить до пам’яток архітектури, котрі перебувають під охороною ЮНЕСКО, щодня до нас приїжджають сотні туристів, фотографуються. Можливо, хтось і відбився від групи. Та й студентів у нас тисячі, теж не всіх знаєш. Тому важко, сказати, хто та дівчина на фото і хто її фотографував. Окрім того, це може бути фотошоп, коли підставили лише панораму аудиторії, а де фотографували насправді – невідомо. А, може, просто хтось таким чином вирішив спровокувати університет?

За словами проректора, перевірити оригінальність фото досить складно, бо в університеті немає відеокамер. Однак залишати усе просто так адміністрація навчального закладу не збираються. Кажуть, відстоюватимуть честь та гідність університету усіма законними способами. Якщо доведеться, то звернуться і до суду.

Top