Ви знаходитесь тут
Головна > ВНЗ > Колектив інституту ім. Бойчука просить врятувати їх ВНЗ

Колектив інституту ім. Бойчука просить врятувати їх ВНЗ

4 листопада 2015 року колектив Київського державного інституту декоративно-прикладного мистецтва і дизайну ім. М. Бойчука провів масову ходу від будівлі ВНЗ до владних будівель з вимогою звернути увагу на проблеми своєї установи.

Маршрутом від вул. Кіквідзе, 32 через будівлю Кабінету Міністрів України до Адміністрації Президента України пройшли студенти, викладачі та навіть випускники цього інституту. Біля Кабміну учасники мітингу скандували найголовнішу вимогу: «Зберегти інститут Бойчука». Щоправда, перекричати інших мітингуючих, які виступають за зниження тарифів на послуги ЖКГ і при цьому використовують потужну аудіопідсилюючу апаратуру, навряд чи вдалося.

Потім, колектив інституту ім. Бойчука перемістився на вул. Банкову, де учасники заходу влаштували мистецький перформанс та передали представнику АПУ свої вимоги до Президента України.

Нагадаємо, питання швидкого об’єднання Київського державного інституту декоративно-прикладного мистецтва і дизайну ім. М. Бойчука та Київського університету ім. Бориса Грінченка викликало рішучий супротив студентів, частини викладацького складу та деяких випускників. Вони вимагають відтермінувати питання об’єднання на два роки, а також закликають вищих посадових осіб держави дати оцінку діям керівництва Міносвіти, власного інституту та КУ ім. Бориса Грінченка.

За словами організаторів, вони ще проведуть не одну акцію аби привернути увагу якомога більшої кількості людей до проблем свого навчального закладу.

This slideshow requires JavaScript.

Top