Ви знаходитесь тут
Головна > ВНЗ > Молоді науковці провели власний форум у Львові

Молоді науковці провели власний форум у Львові

Днями у Національному університеті “Львівська політехніка” відбувся V Міжнародний молодіжний науковий форум “Litteris et Artibus-2015”.

Його організаторами  виступили рада молодих учених, колегія та профком студентів та аспірантів університету, рада молодих учених при Міністерстві освіти і науки України, Національний студентський союз, рада молодих учених Варшавської політехніки та польська Фундація молодих вчених.

Учасників та гостей Форуму, а вони представляли низку іноземних країн, привітав ректор Національного університету «Львівська політехніка» професор Юрій Бобало.  Основною ж метою конференції, як повідомив відповідальний секретар форуму Олександр Березко, був обмін досвідом та ідеями між молодими науковцями, які представляють різні наукові школи.

Відтак, форум “Litteris et Artibus-2015” складався із дев’яти наукових конференцій, різних за тематикою та науковими напрямками, котрі   дали змогу його учасникам ознайомитися з результатами останніх досліджень своїх ровесників, зауважити найновіші тенденції в різних наукових галузях. Такі заходи безперечно сприяють залученню студентства до наукової діяльності та стимулюють до творчої фахової діяльності молодих науковців.

Ігор Галущак
Львів

Top