Ви знаходитесь тут
Головна > Світ > Капіталізація Google за день підросла на $67 млрд

Капіталізація Google за день підросла на $67 млрд

За даними FactSet, на закриття ринку 13 листопада капіталізація Google склала $478 млрд. Зростання ринкової вартості Google за одну сесію стало рекордним для Уолл-стріт, перевищивши попередні стрибки капіталізації Apple Inc. і Cisco Systems, повідомляє forbes.ua.

Ринкова вартість Apple 25 квітня 2012 року злетіла за один день на $46 млрд, Cisco збільшила капіталізацію на $66,1 млрд 17 квітня 2000 року.

Не менше п’яти брокерських компаній – JPMorgan, Bernstein Research, Nomura Research, Jefferies і Evercore – очікують подальшого зростання ціни акцій Google.

Ці брокери поліпшили прогнозну ціну акцій Google на наступні 12 місяців до $800 після публікації компанією звітності за третій квартал 2015 року.

Прибуток і виторг материнської холдингової компанії Google Inc. – Alphabet Inc., створеної в серпні цього року, перевершили очікування ринку у третьому кварталі 2015 року, компанія також оголосила про запуск програми викупу акцій на суму понад $5 млрд.

За ціни акцій у $800 капіталізація Google складе приблизно $547 млрд. Отже, Google стане другою компанією, крім Apple, з ринковою вартістю понад $500 млрд.

Для порівняння: капіталізація Apple зараз складає $740 млрд.

Top